Przy zakupie sukni nie musisz szukać dodatków ślubnych typu: welon, stroik, biżuteria, czy obuwie ślubne. Wszystkie te dodatki dobierzesz już przy pierwszej przymiarce Twojej sukni. Pomagamy w doborze najdrobniejszych szczegółów i służymy pomocą na każdym etapie realizacji powierzonego zadania. Standardowo w ofercie katalogowej posiadamy ponad 100 modeli welonów, rękawiczek i tyle samo stroików czy innych dodatków ślubnych niezbędnych dla Panny Młodej.


Biżuteria


W salonie  można nabyć również biżuterie ślubną. Jest to specjalna linia ślubnej biżuterii z kamieniami Swarovski oraz stali chirurgicznej. Tym samym nie uczula, nie żółknie i stanowi piękne wykończenie sukni ślubnej.

Welony


Welony w naszej firmie posiadamy w dwóch kolorach w: odcieniach krem oraz bieli. Wzornictwo welonów jest rozmaite od klasycznych po ekstrawaganckie typu loki, czy kogut.

Rękawiczki


Dostaniesz u Nas rękawiczki jakich nie widziałeś. W stałej ofercie na stanie posiadamy wybór ok 50 par ślubnych oraz kilkanaście wieczorowych. Tak jak welony rękawiczki są w dwóch kolorach, odcieni kremu i bieli. Mogą być wykonane z siateczki (tiulu), koronki, lub standardowej Lycry, w modelu błysk, lub mat. dowolna długość, i zdobienie koronkami.

Stroiki


Dopełnieniem stroju Panny Młodej są ozdoby do włosów. W Naszej ofercie znajdziesz szeroką gamę stroików we włosy oraz do kompletu naszyjniki. Stroiki posiadamy identycznie jak pozostałe dodatki w dwóch odcieniach: kremu i bieli.

Obuwie ślubne


Szukasz obuwia ślubnego ? U nasz masz wybór ponad 80 par obuwia z czego ponad 30 par posiadamy na stałe w salonie. Obuwie jest typowo ślubną kolekcją. Wykonane z wysokogatunkowych koronek i materiałów ślubnych typu: atłas, satyna, tafta. Wyściółka buta jak i podpiętka wykonane są ze skóry naturalnej.

Rajstopy i pończochy


Duży komfort dają dobre pończochy. Dlatego wychodząc na przeciw wprowadziliśmy do swojej oferty kolekcję ślubną pończoch oraz rajstop. Zarówno pończochy jak i rajstopy wykonane są z przędzy oplatanej bez dodatku lycry, z czego sa odporne na zaciąganie i nie powstają tzw: oczka. Nowością w ofercie są duże rozmiary typu XXL (5,6).